Önleyici Tedbir Anlayışı

Konfüçyüs’ un üç hekim örneğinden yola çıkılarak; hastalıkların ne olduğunu bir çırpıda bilen ve tedaviyi en iyi şekilde yapan hekim yerine, hastalıklar ortaya çıkmadan önlemenin yollarını bilen hekimi, en iyi hekim olarak gösterdiği gibi, hukuki sorunlar doğmadan önce önleyici tedbirlerin alınması, müvekkilin bilgilendirilmesi ve sorunların doğmadan çözümü için hukuki destek ve görüşlerin aktarılması sağlanmaktadır.

Tüm Aşamalarda Bilgilendirme

Dava açılmadan önce ve dava açıldıktan sonra dosyanın her aşaması ile ilgili açıklayıcı bir şekilde müvekkilin bilgilendirilmesi, duruşma öncesi ve sonrası tüm bilgilerin elektronik posta ve sms yoluyla müvekkile iletilmesi sağlanmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Alanlarında uzman avukatlarla bilgi ve tecrübelerin yanı sıra, güncel değişiklikler takip edilmekte, hukuk profesörlerinin destek ve görüşlerine başvurularak emsal teşkil eden kararların öncüsü olunmaktadır. Hukuka güvenin önemini ön planda tutulmakta, kaliteli bir hizmet çizgisinde çalışmalar sürdürülmektedir.

Çözüm Odaklı Hizmet

Dava ve hukuki sorunlar, mahkemelerin iş yükü nedeniyle uzayan süreçlerden etkilenmektedir. Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile, sulh yolu ve etkin arabuluculuk sayesinde, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, müvekkillere zaman faydası sağlanmaktadır.