Hakkımızda

Blog

HAKKIMIZDA

Lacivert Patent, Sınai ve Fikri Mülkiyet haklarının korunması alanında yurt içi ve yurt dışı marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım konularında hizmet vermek amacıyla 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bilgi birikim ve tecrübeye dayanarak, ön araştırma, analiz, takip ve değerlendirme gibi konularda da profesyonel hizmet vermektedir.

İstanbul Avrupa ve İstanbul Asya Bölge Müdürlükleri’nin yanı sıra Ankara ve Karadeniz temsilcilikleri ile faaliyetlerine uzman kadrosuyla kalite ve güveni esas alarak devam etmekte olan Lacivert Patent, tescil işlemlerinin yanı sıra bünyesinde bulunan özel Hukuk Departmanı ile Hukuk Danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Türkiye’de Sınai Haklar bilincini yaygınlaştırmak, müvekkillerinin bu konuda haklarının korunabilmesi için öncelikli adımlarını atmak ve Sınai Haklar konusundaki bilincin hızla arttığı günümüz dünyasında yol gösterici ve yönlendirici olmak temel prensipleri üzerine kurulmuş olan Lacivert Patent faaliyetleri esnasında bilgilerinin gizliliği konusunda yüksek düzeyde hassasiyet göstermekte ve her zaman müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiştir.